ÖVRIGT / Teknika / Tubkikare 13073128
nr 1307 3128
Tubkikare
längd: 68 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 februari 2020
kl 19:58:17
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
Tubkikare
Kondition: slitage, skador
nr 1307 3128
Tubkikare
längd: 68 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 300 kr |
måndag 17 februari 2020 |